Интер-ТРАНСПОРТ

18-19 червня, Київ
ХХIIІ Всеукраїнский День Логіста

Істотні зміни в бізнесах вимагають пильної аналізу ефективності кожного бізнес-процесу, фахівця і його KPI, керівники не чекають вже зростання ефективності на 30%, а реалії бізнесу вимагають в 2 рази, і, відповідно, збільшення професійних компетенцій фахівців усіх рівнів.

Логістика, як одна з найбільш витратних частинбізнесу, вимагає найбільш чітких і точних рішень і розумних бізнес-процесів під час кризи, які дозволять вже завтра меншою кількістю персоналу і ресурсі вробити більше операцій і скорочувати час на них!

У цьому році в 2-х форматах – Наживо 140 людей на 700 квадратних метрів Дизайн-Отеля ROAD, Київ, з витримкою всіх рекомендацій МОЗ (1 люд. на 5 кв. м.) + Онлайн-трансляція зефектом живоїприсутності для іншихмісті країн!

Якщо ви керівник компанії або директор з логістики, провідний логіст компанії, участь в Головному Галузевому подію Логістики переверне Ваше бачення і підштовхне до оперативних змін і дасть план перших крокі в оптимізації логістичної складової вашого бізнесі!

Партнери заходу:

Офіційний Партнер вантажноїі складської техніки - LogisticForklift
Партнер ІнтерКаргоТрак – виробник автофургонов - InterCargoTruck
Енергетичний Партнер -FaamLithiumTechnology
Логістичний Партнер - UVKjust-in-time
Інноваційний Партнер - LADING.EU
Партнер автоматизації логістики - Quantum International
Палетний Партнер – Богач Плюс
IT-Партнер - Codeska
Трансформаційний Партнер - YouCoach
Партнер каво-брейків - Trevi

На Бізнес-Зустрічі Вас чекають:

Аналіз ринку логістичних послуг України від Івана Шпака, Аналітика відділу аналізу ринків компанії ProConsulting


Митні процеси в логістиці міжнародної торгівлі. Як правильно використовувати митну логістику у зовнішньо економічній діяльності від Валерія Губарєва, Експерта Комісії з митних питань громадської ради при ГУ ДФС в місті Києві


Перспективирозвитку логістичноїнерухомості. Вартість, затребуваність, територіївідДмитраПасенкова, Керівника департаменту промислової та логістичної нерухомості компанії Cushman & Wakefield


Збільшенняпродуктивності персоналу на складі в умовахобмеженого бюджету абодефіциту працівниківвідЄвгена Нікушина, Директора з логістикикомпанії FADO


Кейс впровадження WMS системиQguarPro в компанії «АСТ-Світлотехніка»відВалеріїПаніматченко, Фахівця з маркетингу «КвантумІнтернешенел» та ДмитраКорнієнко, Керівникавідділулогістики «АСТ-СВІТЛОТЕХНІКА»
- Чому не вартоекономити при виборісистемиуправління складом WMS?
- ЩотакеQguar WMS відкомпанії Quantum International
- ОсобливостівпровадженняQguar WMS наскладікомпанії "Світлотехніка"
- Результативпровадження WMS
- Яку роль відіграєлюдський фактор?
- Порадикомпаніям з впровадження WMS


Управлінняавтоматизованим складом в умовахшвидкихзмін в ланцюзіпостачань і руху товарувідГалини Черкашиной, КерівникаскладськоїлогістикиProstor
-Онлайн продажу: рішення в рамках збільшеннявантажообігуінтернетмайданчики
-Корисніплощаскладського комплексу - де знайтирезерви
-Персонал - методиуправління: як зберегтиколектив, залученість і внутрішній "етикет" складського комплексу


Управління запасами - рівеньсервісу, запаси, бюджетування, ризики, менеджментвідЮрія Поєнко, Директора департаменту логістики, VARUS


Роботизаціяпроцесів. Кейси впровадженнявід Богдана Яковленко, Директора з логістики «Епіцентр К»


Підбірвантажно-розвантажувальноїтехнікипідзавдання і типискладіввідВіктораВусатих, КерівникаКиївськогорегіонального структурного підрозділуЛогістикФоркліфт
- Критеріївиборупостачальникаскладськоїтехніки
- Гарантійне \ пост гарантійнеобслуговуванняскладськоїтехніки
- Система моніторингускладськоїтехніки - безпекапонад усе
- Формуваннякваліфікованого персоналу для безпечної і продуктивноїексплуатаціїтехніки


Прогнозування продажів операційної діяльності вланцюгахрухутоварів. Кейс САВСЕРВІС від Дмитра Сузих, Керівника департаменту планування і управліннятоварними запасами САВСЕРВІС


Міжнародніперевезеннявіддержавноїслужбибезпеки на транспортідискусія з ОлександромПогорілим, Головою ДержавноїСлужби з безпеки і транспорту в Україні: -Автоматизаціяпроцесувидачідозволів на міжнародніперевезення. Шляхи та рішення, -Автофіксаціяпорушеньавтомобілямивагових норм. Механізмроботи ГВК.


Особливостівпровадженняелектронногодокументообігу на транспорті


Бізнес-процесиорганізації та управління доставки останньоїмилівідСергіяБенюх, Керуючогофіліальноїгрупи STAR TОВ "INTER CARS UKRAINE"


Автоматизаціяуправлінняланцюгамипостачання для оптимізаціїсистемитранспортноїлогістикивідВолодимираДудіна, Директора з логістикиКомпанія «Епікур», ПрАТ «Володимир-Волинськаптахофабрика»


Транспортнийсервіс LADING - настав час цифровоїлогістикивідАндрія Федоренка, CEO LADING LLC -Платформізація - світовий тренд у продажахтоварів та послуг -Діджіталізація - не мода, а Гостра необходимость для всіхгравців транспортного Сайти -Транспортний платформа LADING - унікальнетехнологічне решение для B2B-ринку автомобільнихвантажнихперевезень


Бюджетуваннявідділутранспортноїлогістики - особливостіпланування в операційнійдіяльностівідДмитраЗоц, Заступника генерального директора з логістики, ДП «Старокостянтинівськиймолочний завод»


Мотивація в транспортнійлогістиці. Еволюціясистемивинагород


II ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ ВОДІЇВ вилковимнавантажувачів


Середу частників Дня логіста 2020: Нова Пошта, Іррігатор Україна, Дженерал Транс, Альянс Логістик, Міст Експрес, АТБ маркет, Делівері, Дел Пост, Ардіс, Кампарі Юкрейн, Бізнес Груп, І-Логістика, Євромікс, Євро-Азіатська Логістична компанія, КРАЙЗЕЛЬ – Будівельні Матеріали, Корса, Бей Транс, АТ Спеціалізоване автотранскортне підприємство 2302, Вортекс, Київ Транс, КТ Україна и др.
До 15 червня антикризова вартість участі для компаній виробників, рітейлерів і дистриб'юторів!
Переходьте за посиланням і забронюйте Ваше місце зараз!

Онлайн-реєстрація!

Интер-ТРАНСПОРТ

ГЕНЕРАЛЬНЫЙ ПАРТНЕР
ГП "Администрация морских портов Украины"

Генеральный партнер
ГП "Администрация морских портов Украины"

Под девизом «Диалог. Доверие. Действие» состоится традиционная встреча транспортной интеллигенции Украины, стран ближнего и дальнего зарубежья - партнеров, друзей, руководителей транспортной отрасли и грузовладельцев с потребителями транспортных услуг. Координацию мероприятий осуществляет Министерство инфраструктуры Украины, Министерство иностранных дел Украины и Одесская областная государственная администрация.

В рамках 19-ой международной недели по торговле и транспорту состоится:

 • 26 мая - 28 мая 2021 года. Международная выставка передового опыта и новых технологий в области транспорта, портового хозяйства, логистики, гидротехнического строительства и подъемно-транспортного оборудования. На экспозиции выставки представят свою деятельность ведущие порты черноморского региона, железные дороги, экспедиторские компании, производители оборудования и техники для портового и складского хозяйства, лидеры в области гидротехнического строительства, учебные заведения. Будет представлена восьмая экспозиция транспортно-логистической инфраструктуры зернового рынка «Агро-ЛОГИСТИКА».

В 2019 году выставка "Интер-ТРАНСПОРТ" открыла двери для более чем 100 компаний из 9 стран мира (Украина, Беларусь, Австрия, Германия, Италия, Китай, Литва, США, Швеция ).

За время работы выставки было зарегистрировано более 1400 посетителей.

Международная неделя по торговле и транспорту является важным инструментом в решении практических задач транспортной политики и развития транспортной инфраструктуры.


Приглашаем принять активное участие в работе транспортной недели в Одессе, таким образом развивая диалог между участниками транспортного процесса, укрепляя доверие и способствуя дальнейшим практическим действиям.

БУДЕМ РАДЫ СОТРУДНИЧЕСТВУ С ВАМИ

 • РУКОВОДИТЕЛЬ ПРОЕКТА:

  ТОПАЛОВА НАТАЛЬЯ ФЕДОРОВНА

 • НАШИ КОНТАКТЫ

  +38 (067) 484-01-77
  ntopalova@expo-odessa.com
 • ООО ТА "МУНИЦИПАЛ-ОДЕССА"

  Бронирование гостиниц - по специальным тарифам для участников и посетителей выставки (скидки от 10 %)

  По вопросам бронирования гостиниц, предоставления транспортного или экскурсионного обслуживания обращайтесь в отдел бронирования:

  +38 (0482) 345-231
  office@municipal.odessa.ua
  www.municipal.odessa.ua